Home arrow Wekelijks programma
Wekelijks programma
Wekelijks programma Afdrukken E-mail

  KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING
  22/11/2013   12de Speeldag
14hr00 FC OUDE SCHUUR - MM AM 72   .. / .. DE BRUYN FRANKIE
14hr30 KATASVILLA - THE CUP   .. / .. CEM ARI
  SPORTIF TEMSE - DE VLASBLOEM AVC   0 / 5FF  
14hr30 WM EQUANO  - DONKERE WOLK   .. / .. AFASI KHALIL
14hr30 FC MILANO - KL. MALPERTUUS   .. / .. METS JEAN PIERRE
14hr30 DIAMOND DICE RADO - VKW70   .. / .. SPEELMAN KRIS
14hr30 VLIERKOUTER  - D' ANCIENS   .. / .. BUBA OSMAN
  HAM UNITED - VRIJ
  KALENDER ZATERDAG 2 de AFDELING  
  22/11/2013   12de Speeldag  
14hr30 BONDGALM-BOS 1 - KING'S EROTICA   .. / .. DE WILDE MARC
14hr30 ATHL. OUDENBOS - RWD LOKEREN   .. / .. OOSTERLINCK RONNY
14hr30 KOEKOEK-WELKOM SP - FC PUIVELDE   .. / .. GORIS HUBERT
15hr00 EXCELSIOR DE KRING - RS BOSDORP   .. / .. VERMEULEN DANNY
14hr30 FC STILLE VRIENDEN - FC NOVELTY   .. / .. PIETERS GUIDO
14hr00 SALAMANDER - FC LOKEREN    .. / .. FOBE PAUL
14hr30 FC EVERSLAER - RODEO   .. / .. VAN DOORSLAER OMER
  FINA - VRIJ
  KALENDER ZATERDAG 3de AFDELING  
  22/11/2013   12de Speeldag  
14hr30 FC KARREE - FC VATANSPOR   .. / .. RAES PAUL
16hr00 FC GÜLSPOR - SQUADRA NERA    .. / .. DE PLUKKER DAVID
14hr30 VK VELLE 1 - REAL HANSEVELDE   .. / .. KAPLAN OSMAN
14hr30 VC REINAERT - RED STAR '93   .. / .. DEMIR FATIH
15hr30 FC BRIEL-POTSTAMPERS - TRAPPEN STEELS   .. / .. FLIES GEERT
14hr00 FC FRANCORCHAMPS - VK SNUFFEL   .. / .. DE KINDERS DANNY
14hr30 REAL HEIBOS 1 - FC DURMEN   .. / .. DE DECKER RONNY
  FC BOSPARK 1 - VRIJ  
   
  KALENDER 1 ste Vooronde Zondagbeker      
  23/11/2013   (5de speeldag)
10hr00 VK ZOGGE - VK 't VLIETJE Poule A .. / .. SACK RENE
10hr00 HARLEM GLOBESHOTTERS - KWB OPPUURS Poule A .. / .. DE PLUKKER DAVID
10hr00 VK VOLKSUNIE - FC WIJNVELD Poule A .. / .. SPEELMAN KRIS
  FC ANATOLIA - FC ZEEMEERMIN Poule A 0 / 5 FF
10hr00 VERBROEDERING BRIEL - WERE DI Poule B .. / .. SMET BENNY
10hr00 HERLEVING - SK BELSELE Poule B .. / .. AUBROECK FERDI
10hr00 CADO - KOZLUCAY SPOR Poule B .. / .. AFASI KHALIL
10hr00 FC FALSTAFF - VK WOODSTOCK 66 Poule B .. / .. RAES PAUL
10hr00 VK STEKENE - YOUNG BOYS FC Poule C .. / .. THIERENS IVAN
10hr00 FC ST.-NIKLAAS - VK VELLE 2 Poule C .. / .. DE DECKER RONNY
10hr00 SPAANS KWARTIER - FC KONINCKSHOF Poule C .. / .. VERMEULEN DANNY
10hr00 VK PULSH '08 - VK GOUDEN LEEUW Poule C .. / .. DE LOOSE BOBO
10hr00 SK POST - SCOUTSHUIS 81 Poule D .. / .. BAUWENS KRISTOF
10hr00 FC BONDGALM-BOS 2 - FC REMBRANDT Poule D .. / .. FLIES GEERT
10hr00 KWB ELVERSELE - FC BOSPARK Poule D .. / .. DE WILDE MARC
10hr00 FC ST.-ANNA LOKEREN - REAL HEIBOS 2 Poule D .. / .. BENLI MURAT

 

Uitslagen en rangschikking