Home arrow Wekelijks programma
Wekelijks programma
Wekelijks programma Afdrukken E-mail

BEKER ZATERDAG 1/16 de FINALES
1/11/2014
15hr00 DONKERE WOLK - FC FRANCORCHAMPS .. / .. KAPLAN OSMAN
14hr30 WM EQUANO - VK VELLE 1 .. / .. SMET BENNY
14hr30 DE VLASBLOEM - THE CUP .. / .. METS JEAN PIERRE
14hr30 FC EVERSLAAR - VKW 70 .. / .. DE DECKER RONNY
15hr00 SALAMANDER - KATASVILLA .. / .. DULLAERT RONNY
14hr30 MM AM 72 - BONDGALM-BOS 1 .. / .. SPEELMAN KRIS
15hr30 KL. MALPERTUUS - FC MILANO .. / .. CALLEBAUT CARRY
15hr00 OUDE SCHUUR - KOEKOEK-WELKOM SP. .. / .. AFASI KHALIL
14hr30 RODEO - DD RADO .. / .. GORIS HUBERT
14hr30 BOSPARK 1 - FC LOKEREN .. / .. RAES PAUL
14hr30 ATH. OUDENBOS - SK VLIERKOUTER .. / .. CEM ARI
15hr30 SPORTIF TEMSE - KINGS EROTICA .. / .. FLIES GEERT
15hr00 D' ANCIENS - FC NOVELTY .. / .. DE WILDE MARC
14hr30 FC PUIVELDE - HAM UNITED .. / .. DANNY VERMEULEN
14hr30 FINA - SQUADRA NERA .. / .. DE BRUYN FRANKIE
14hr30 STILLE VRIENDEN - VC REINAERT .. / .. DE PLUKKER DAVID
KALENDER ZATERDAG 3de AFDELING
1/11/2014 1ste Speeldag
Uitgestelde wedstrijd van 30/08/2014
14hr30 FC VATANSPOR - REAL HANSEVELDE .. / .. PIETERS GUIDO
KALENDER 1 ste Vooronde Zondagbeker    
2/11/2014 (4de speeldag)
10hr00 FC WIJNVELD - VK 't VLIETJE Poule A .. / .. DE WILDE MARC
10hr00 KWB OPPUURS - FC ZEEMEERMIN Poule A .. / .. AFASI KHALIL
VK ZOGGE - FC ANATOLIA Poule A 5 / 0 FF
10hr00 HARLEM GLOBESHOTTERS - VK VOLKSUNIE Poule A .. / .. DE DECKER RONNY
10hr00 HERLEVING - VERBROEDERING BRIEL Poule B .. / .. BENLI MURAT
10hr00 CADO - WERE DI Poule B .. / .. FOBE PAUL
10hr00 FC FALSTAFF - SK BELSELE Poule B .. / .. THIERENS IVAN
10hr00 VK WOODSTOCK 66 - KOZLUCAY SPOR Poule B .. / .. PIETERS GUIDO
10hr00 FC ST.-NIKLAAS - VK STEKENE Poule C .. / .. BAUWENS KRISTOF
10hr00 SPAANS KWARTIER - YOUNG BOYS FC Poule C .. / .. ARCATI JACKIE
10hr00 VK PULSH '08 - VK VELLE 2 Poule C .. / .. KAPLAN OSMAN
10hr00 VK GOUDEN LEEUW - FC KONINCKSHOF Poule C .. / .. VERMEULEN DANNY
10hr00 KWB ELVERSELE - SCOUTSHUIS 81 Poule D .. / .. DE PLUKKER DAVID
10hr00 FC ST.-ANNA LOKEREN - FC BONDGALM-BOS 2 Poule D .. / .. SACK RENE
10hr00 REAL HEIBOS 2 - SK POST Poule D .. / .. DE LOOSE BOBO
10hr00 FC BOSPARK - FC REMBRANDT Poule D .. / .. DELANDSHEER MARC

 

Uitslagen en rangschikking