Home arrow Wekelijks programma
Wekelijks programma
Wekelijks programma Afdrukken E-mail

KALENDER ZATERDAG 1ste AFDELING
28/02/2015 24ste Speeldag
WM EQUANO - SPORTIF TEMSE 5 / 0FF
14hr30 FC MILANO - KATASVILLA .. / .. CEM ARI
15hr00 D' ANCIENS - THE CUP .. / .. SMET BENNY
14hr30 DE VLASBLOEM AVC - MM AM 72 .. / .. FLIES GEERT
15hr00 FC OUDE SCHUUR - DONKERE WOLK .. / .. DANEEL WALTHER
14hr30 VLIERKOUTER - KL. MALPERTUUS .. / .. AFASI KHALIL
14hr30 HAM UNITED - VKW70 .. / .. FOBE PAUL
DIAMOND DICE RADO - VRIJ
KALENDER ZATERDAG 2de AFDELING
28/02/2015 24ste Speeldag
15hr00 EXCELSIOR DE KRING - KOEKOEK-WELKOM SP .. / .. KAPLAN OSMAN
15hr30 FC NOVELTY - ATHL. OUDENBOS .. / .. RAES PAUL
14hr30 FINA - FC EVERSLAER .. / .. DE PLUKKER DAVID
15hr00 SALAMANDER - RWD LOKEREN .. / .. BENLI MARAT
14hr30 BONDGALM-BOS 1 - FC PUIVELDE .. / .. SPEELMAN KRIS
14hr30 KING'S EROTICA - RS BOSDORP .. / .. CALLEBAUT CARRY
14hr30 FC STILLE VRIENDEN - FC LOKEREN .. / .. GORIS HUBERT
RODEO - VRIJ
KALENDER ZATERDAG 3de AFDELING
28/02/2015 24ste Speeldag
14hr30 FC KARREE - FC GÜLSPOR .. / .. DE WILDE MARC
14hr30 FC VATANSPOR - VK VELLE 1 .. / .. DE KINDERS DANNY
14hr30 SQUADRA NERA - VC REINAERT .. / .. BAUWENS KRISTOF
14hr30 REAL HANSEVELDE - FC BOSPARK 1 .. / .. BUBA OSMAN
RED STAR '93 - FC BRIEL-POTSTAMPERS 5 / 0 FF
14hr30 FC DURMEN - TRAPPEN STEELS .. / .. PIETERS GUIDO
14hr00 FC FRANCORCHAMPS - REAL HEIBOS 1 .. / .. DE DECKER RONNY
VK SNUFFEL - VRIJ
KALENDER ZONDAG 1ste AFDELING
1/03/2015 18de Speeldag
10hr00 VK VOLKSUNIE - SPAANS KWARTIER .. / .. THIERENS IVAN
10hr00 FC KONINCKSHOF - VK GOUDEN LEEUW .. / .. FLIES GEERT
10hr00 YOUNG BOYS FC - HARLEM GLOBESHOTTERS .. / .. AUBROECK FERDI
10hr00 FC BOSPARK - KOZLUCAY SPOR .. / .. DE PLUKKER DAVID
10hr00 FC ZEEMEERMIN - FC CADO .. / .. AFASI KHALIL
BONDGALM-BOS 2 - VRIJ
KALENDER ZONDAG 2de AFDELING
1/03/2015 18de Speeldag
10hr00 WOODSTOCK '66 - VERBROEDERING BRIEL .. / .. SACK RENE
10hr00 VK ZOGGE - FC WIJNVELD .. / .. VERMEULEN DANNY
10hr00 FC ST.-NIKLAAS - FC REMBRANDT .. / .. DE DECKER RONNY
10hr00 VK PULSH '08 - KWB OPPUURS .. / .. BENLI MURAT
10hr00 VK VELLE 2 - FC ST ANNA LOKEREN .. / .. SPEELMAN KRIS
VK WERE DI - VRIJ
KALENDER ZONDAG 3de AFDELING
1/03/2015 18de Speeldag
VK STEKENE - FC ANATOLIA 5 / 0FF
10hr00 SK POST - FC HERLEVING .. / .. DE WILDE MARC
10hr00 KWB ELVERSELE - VK T'VLIETJE .. / .. BAUWENS KRISTOF
10hr00 SK BELSELE - REAL HEIBOS 2 .. / .. DE LOOSE BOBO
10hr00 FC FALSTAFF - FC SCOUTSHUIS '81 .. / .. DULLAERT RONNY
FC STANDAARD LOKEREN - VRIJ
Lees meer...
 

Uitslagen en rangschikking